Úvod > Pro občany > Kultura a sport > KULTURNÍ jaro v Prosenicích

KULTURNÍ jaro v Prosenicích

včera
22.6.2024

Kulturní akce - jaro 2024Jaké kulturní akce jsou připravovány na JARO 2024?

Začneme pálením čarodějnic posledního dubna, v květnu se na hřišti uskuteční 1. kolo v požárním sportu okrsků Prosenice a Radslavice, v sále obecního úřadu se setkají dříve narození, bude zahájena nová výstava v muzeu, v Obecním parku bude letos prvně letní divadlo, kdy se nám představí soubor z Kroměříže Dámská šatna hrou Vše o ženách, postavíme a skácíme májku a samozřejmě oslavíme hody - ráno se uskuteční memoriál Zbyňka Švedika, odpoledne si užijeme kulturní program s kolotoči a večer oslavy ukončíme hodovou zábavou se skupinou Forum.

Každý měsíc se mimo tyto akce konají v knihovně Knihohrátky a samozřejmě je možné si 2x týdně přijít vypůjčit knihy.

Každou neděli bude od května otevřeno muzeum.

Fanoušci fotbalu mohou fandit našim fotbalistům v jarní části okresního přeboru:tabulka zápasů jarní sezóny 2024