Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Pro občany > AFFC - FamilyFriendlyCommunity

AFFC - FamilyFriendlyCommunity

VYHODNOCENÍ DOTAZNÍKU NA FB_page-0001.jpgDěkujeme za vyplnění dotazníku FFC.

Během prázdnin data zpracujeme a vyhodnotíme. Na 2. workshopu FFC (budeme včas informovat) pak zvolíme návrhy ke zlepšení, které předáme zastupitelstvu k projednání.

Na 2. workshop jste všichni srdečně zváni 😊
 
Jaké skupiny obyvatel se zapojily? Zjistíte z grafu 🙂 (Ke zvětšení stačí na graf kliknout.)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Děkujeme, že se zapojujete do Auditu familifriendlycommunity. Velice nám pomůže, když vyplníte dotazník, který najdete ZDE. Je sestaven ze dvou částí. V první Vás poprosíme o zařazení do věkové kategorie, sociální skupiny (např. rodina s dítětem, senior...) a zhodnocení současného stavu. Díky vyplnění druhé části dotazníku získáme informace o tom, co Vám pro spokojený život v Prosenicích schází. Můžete nám sdělit, co by podle Vás prospělo zlepšení prorodinného života v různých oblastech.

Vašimi podněty se budeme zabývat a maximum z nich bychom chtěli v následujících letech realizovat.

Dotazník, prosím, vyplňte do 17. 6. 2024

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Srdečně zveme zájemce,  kteří mají chuť zapojit se a pomoci s rozvojem obce na 1. workshop auditu. Uskuteční se 25. dubna 2024 v 17 hodin v sále Obecního úřadu Prosenice.

Audit  (naslouchání) je příležitostí sdílet své vize, náměty co v obci chybí a co by bylo přínosné zlepšit.
Bylo by velmi přínosné, aby se zapojily všechny věkové kategorie, od dětí po seniory.
Workshopy nás čekají dva. Na prvním se seznámíte s poradkyní, která nás auditem bude provádět, a také s projektovým týmem zastupujícím Prosenice. Všichni společně zhodnotíme současný stav a vytvoříme dotazník pro šetření přání spoluobčanů. Na ta se pak zaměříme na druhém workshopu.
V případě dotazů se obracejte na pověřenou osobu pro audit - Martu Hořínkovou. 

1. workshop auditu FFC

 

 

 

 

 

 

 

 

Naše obec se bude ucházet o certifikát Auditu FamilyFriendlyCommunity