Úvod > Pro občany > Aktuální informace > Tříkrálová sbírka 2024 v Prosenicích

Tříkrálová sbírka 2024 v Prosenicích

6.1.2024
7.1.2024

V sobotu 6. a v nedělí 7. 1. 2024 proběhne v naší obci Tříkrálová sbírka , pořádaná Českou charitou. V Prosenicích budou koledovat tři skupiny koledníků, jejichž vedoucími budou Ing. Milan Pospíšilík, Ing. Jana Kročová a Monika Heryánová, kteří budou vybavení úředními průkazy opravňujícími provádět sbírku. Finanční příspěvky budou vkládány do zapečetěných pokladniček se znakem České charity. Obsah pokladniček bude následně spočítán na obecním úřadě.

Sbírka je pořádána v celé ČR a je naprosto dobrovolná. Prostředky z Tříkrálové sbírky jsou určeny na přímou pomoc lidem a rodinám v nouzi, na pořízení kompenzačních pomůcek pro domácí zdravotní a hospicovou péče  a provozní potřeby Charity Přerov, kterou využívají i lidé z naší obce.

Oblastní charita Přerov děkuje předem všem dárcům za jakoukoliv částku a také lidem, kteří se na provedení sbírky budou podílet.

Šťastné a pokojné svátky vánoční, mnoho zdraví a všechno nejlepší v roce 2024.