Úvod > Pro občany > Hlášení rozhlasu > Volby prezidenta republiky - II kolo - informace

Volby prezidenta republiky - II kolo - informace

Oznamujeme občanům, že v pátek 27. ledna a v sobotu 28. ledna 2023 se uskuteční II. kolo voleb prezidenta. V pátek bude volební místnost otevřena od 14:00 do 22:00 hodin a v sobotu od 8:00 do 14:00 hodin. Místo konání voleb je jednací sál v objektu Obecního úřadu Prosenice, Na Návsi 10, Prosenice. Každý volič je povinen při hlasování prokázat svou totožnost a státní občanství. Volič může ze závažných, zejména zdravotních důvodů, požádat obecní úřad nebo OVK o to, aby mohl hlasovat do přenosné volební schránky. Hlasovací lístky pro druhé kolo dvou postupujících kandidátů obdrží volič až ve volební místnosti před samotnou volbou od OVK.