Úvod > Pro občany > Hlášení rozhlasu > Volby do zastupitelstva obce - informace voličům

Volby do zastupitelstva obce - informace voličům

23.9.2022
24.9.2022

Oznamujeme, že volby do zastupitelstev obcí se konají v České republice ve dvou dnech, tj. v pátek 23. září a v sobotu 24. září 2022.

V pátek se otevře volební místnost v Prosenicích, v sále OÚ Prosenice ve 14.00 hodin a hlasování potrvá do 22:00 hodin.

V sobotu se uskuteční hlasování od 8:00 hodin do 14:00 hodin.

Volič musí ve volební místnosti prokázat svou totožnost a státní občanství ČR. Nezapomeňte si vzít s sebou potřebné doklady. Volič může ze závažných, zejména zdravotních důvodů požádat obecní úřad a ve dnech voleb svoji OVK o to, aby mohl hlasovat mimo volební místnost do přenosné volební schránky.

Modrou obálku s hlasovacím lístkem a informacemi, jak volit, obdržíte do svých poštovních schránek tento týden ve dnech od 15 - 18. září. 2022.