Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Pro občany > Hlášení rozhlasu > Pozvání - Prosenské hody

Pozvání - Prosenské hodyDatum konání:
23.6.2023
Datum ukončení:
25.6.2023

Srdečně Vás zveme na Prosenské hody. V pátek 23.6.2023 se uskuteční den otevřených dveří v Moravské zemědělské a.s. Prosenice. Dopolední program bude určen dětem ze škol, odpolední program pak široké veřejnosti. Zájemci si mohou prohlédnout zemědělský areál, bude připravena výstava králíků, holubů, drůbeže a exotického ptactva. Pro děti budou k dispozici různé atrakce. Těšit se můžete na bohaté občerstvení.

V sobotu 24.6.2023 dopoledne bude pokračovat den otevřených dveří v Moravské zemědělské a.s.  Od 14 hodin začne program v Obecním parku. Zajímavostí letošního hodového odpoledne bude výstava historických vozidel motorek, automobilů a traktorů. 

Hody zahájíme vystoupením dětí Hanáckého Prosénku, skupiny PRAKR a dětí ZŠ a MŠ Prosenice. Pro děti jsou připraveny různé atrakce. Bohaté občerstvení zajišťuje Sokol Prosenice a Chmelínkáři. Po celé odpoledne hraje DJ. MÁDR. Od 20. hodin následuje hodová zábava - hraje skupina FÓRUM.

Prosenské hody budou ve znamení auto- moto veteránů. V sobotu 24.6.2023 od 13:30 hodin do 14:30 hodin příjezd veteránů, v 17 hodin pak vyrazí z parku na spanilou jízdu obcí. 

V neděli 25.6. 2023 vás zve Římskokatolická farnost Prosenice na hodovou mši.