Úvod > Pro občany > Hlášení rozhlasu > Pozvánka na ustavující zasedání nově zvoleného ZO Prosenice

Pozvánka na ustavující zasedání nově zvoleného ZO Prosenice

19.10.2022

Obecní úřad Prosenice Vás zve na ustavující zasedání nově zvoleného Zastupitelstva obce Prosenice, které se bude konat ve středu 19. října 2022 v 17 hodin v jednacím sále Obecního úřadu v Prosenicích.

Program:1) Zahájení- procedurální záležitosti; 2) složení slibu nově zvolených členů ZO; 3) schválení programu; 4) volba starosty a místostarosty; 5) volba členů Rady obce ; 6) zřízení finančního a kontrolního výboru; 7) rozhodnutí o odměnách za výkon funkcí neuvolněných členů zastupitelstva; 8)  určení pravomocí k rozpočtovým opatřením;9)  udělení plných mocí k zastupování Obce Prosenice v MAS Moravská Brána, z.s. a DSO Moravská Brána; 10) souhlas s uzavíráním pracovněprávního vztahu mezí obcí a členy zastupitelstva; 11) diskuze; 12) závěr.