Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Pro občany > Kultura a sport

Kultura a sport


ROZSPIS OKRESNÍHO PŘEBORU MUŽŮ – PODZIM 2023

ROZPIS ZÁPASŮ VE FOTBALU - PODZIM 2023Vítání léta na Rýnském rybníku

Datum konání: 30. 6. 2023

vítání léta - plakátZačínají prázdniny, čas dovolených ... Přijďte spolu s rybáři přivítat léto na Rýnský rybník.

Budou připraveny soutěže pro děti, zavítá mezi nás Městská policie Přerov a povozí zájemce na motorovém člunu, naši hasiči předvedou dětem techniku a určitě je nechají vyzkoušet i stříkačku ...

Rybáři připravují tradiční bohaté občerstvení a těší se na vaši hojnou účast.

 Dílničky pro naše dětičky v obecní knihovně - LAPAČE SNŮ

Datum konání: 19. 6. 2023

Dílničky v knihovně - lapače snů

Nezapomeňte, že v pondělí 19. 6. bude otevřená knihovna od 16.30 hodin. Zároveň vás naše knihovnice zvou v tomto čase na poslední dílničky pro naše dětičky před prázdninami!!!
Za hezkého počasí opět na nádvoří pod lípou ????☀️
Budou se kouzlit samé růžové sny ???? ... výroba lapače snů ????


Fotbalové utkání Prosenice - Bochoř 17.6.2023

Datum konání: 17. 6. 2023

Sokol Prosenice zve příznivce fotbalu v sobotu 17.6.2023  v 15:00 hodin na fotbalové utkání družstev Prosenice - Bochoř, které se odehraje na fotbalovém hřišti v Prosenicích. Upozorňujeme, že utkání bylo původně plánováno později, ale došlo ke změně, bude se hrát již od 15 hodin. Přijďte povzbuzovat naše družstvo.Sraz AUTO-MOTO veteránů na PROSENSKÝCH HODECH

Datum konání: 24. 6. 2023

sraz auto-moto veteránů - plakátProsenské hody budou ve znamení auto-moto veteránů.

Historická vozidla si budete moci prohlédnout v Obecním parku v sobotu 24. června od 14 do 17 hodin. V 17 hodin pak vyrazí z parku na spanilou jízdu obcí.

Těšíme se na vaši účast.PROSENSKÉ HODY

Datum konání: 23. 6. 2023 - 25. 6. 2023

Prosenské hody 2023Srdečně vás zveme na PROSENSKÉ HODY

V pátek 23. června se uskuteční den otevřených dveří v Moravské zemědělské a. s. Dopolední program bude určen dětem ze škol, odpolední pak široké veřejnosti. Zájemci si mohou prohlédnou zemědělský areál, bude připravena výstava králíků, holubů, drůbeže a exotického ptactva. Pro děti budou k dispozici různé atrakce. Těšit se můžete na bohaté občerstvení.

V sobotu 24. června dopoledne bude pokračovat den otevřených dveří v Moravské zemědělské a. s. Od 14 hodin začne program v Obecním parku. Zajímavostí letošního hodového odpoledne bude výstava historických vozidel. Motorek, automobilů a traktorů. Hody zahájíme vystoupením dětí, pro které budou v parku připraveny atrakce. Budete moci ochutnat několik druhů piv od Prosenického pijováru, Chmelínkářů, pivovaru WURST a ZUBR. Občerstvení připraví spolek Sokol Prosenice.

V neděli 25. června vás zve Římskokatolická farnost Prosenice na HODOVOU MŠI. Poděkování za opravu střechy kostela sv. Jana Křtitele v Prosenicích. Po mši svaté jsou všichni zváni na malé občerstvení.Fotbalové utkání Prosenice- Lověšice 2023

Datum konání: 10. 6. 2023

Sokol Prosenice zve občany v sobotu 10.6.2023 v 17:00 hodin na fotbalové utkání Prosenice- Lověšice, které se koná na fotbalovém hřišti v Prosenicích. Přijďte povzbuzovat naše družstvo.Dílničky pro naše dětičky v obecní knihovně - DESKOVÉ HRY

Datum konání: 30. 5. 2023

deskovky 23_5_page-0001.jpgPředposlední květnový den zveme malé i velké fanoušky našich dílniček do knihovny na deskové hry. Hry si nejprve vyrobíme a pak budeme spolu hrát... Za hezkého počasí využijeme nádvoří obecního úřadu.

Těšíme se na vaši účat.KÁCENÍ MÁJE - program

Datum konání: 27. 5. 2023

KÁCENÍ MÁJE-PROGRAM.jpgKÁCENÍ MÁJE 2023_plakát.jpgPřijměte pozvání na KÁCENÍ MÁJE v Obecním parku dne 27. května ve 14 hodin.

Čeká vás tradiční vystoupení dětí z Hanáckého Prosénku, dětí ze Základní a mateřské školy Prosenice, taneční skupiny PRAKR, veselá scénka Ochotných ochotníků před skácením májky, každý si bude moci vyzkoušet chůzi po laně. Vaši mušku prověří myslivci při střelbě ze vzduchovky na terč. Soutěžit se bude v kategorii žen, můžů a dětí. Pro děti budou v parku připraveny atrakce.

K tanci zahraje náš DJ Vladimír Mádr ????????????????????cykomaraton "MAMUT - TOUR 2023

Datum konání: 27. 5. 2023

Cyklistický oddíl MIKO CYCLES Přerov, z. s. pořádá v sobotu 27.5.2023 cyklomaratón s názvem "MAMUT - TOUR 2023, jehož trasa vede naší obcí.

příloha: Mapa závodu, časový harmonogram