Změna velikosti písma

1.12.2023
Datum ukončení:
22.12.2023

adventní okna plakát final-page-001.jpgZpříjemněte si adventní čas procházkou a setkáním s přáteli.

Jak se do hry ADVENTNÍ OKNA zapojit?

Stáhněte si a vytiskněte herní plán Adventní okna 2023 - herní plán.docx do kterého budete vyplňovat adresu nalezeného okna. Herní plán si můžete vyzvednout i na obecním úřadě. Za každé správně vyplněné políčko získáte bod. Podle počtu bodů získáte los do tomboly, kterou vylosujeme u poslední okna.

Ve vybraný den se v Prosenicích od 1. prosince rozsvítí jedno adventní okno (pozor, letos se okna nebudou rozsvěcet denně). Na okně bude výrazně svítit pořadové číslo dne. Vaším úkolem je dům najít a do herního plánu si poznačit adresu.

Kde dům hledat?

Každý den na facebookové skupině  Kultura v Prosenicích a zde na webu obce najdete od 10 hodin rýmovanou nápovědu s indiciemi, u koho bude adventní okno svítit a od kolika hodin. U některých oken bude připraveno pro hledače malé občerstvení.