
Svoz nebezpečného odpadu bude 13. 6. 2026 z parkoviště u kostela. Nebezpečný odpad - léky, chemikálie, postřiky, prázdné obaly od barev apod. přineste do 10 hodin.
Veškerý elektroodpad - televize, ledničky, pračky, myčky, klimatizace, sušičky, elektrosekačky, mixery, vysavače, baterky... je možné odevzdávat v zahradě za stodolou (naproti hřbitova) celoročně.
(Místo pro uložení je hned za vstupem do zahrady vlevo. Drobné elektro se ukládá do klecového kontejneru, velké se staví před tento kontejner. Tento svoz elektra je v rámci zpětného odběru zdarma i pro obec a nezatěžuje tak rozpočet. Svoz nebezpečného odpadu platí obec. Děkujeme)